Z jakiego skupu aut korzystacie we Wrocławiu?

#2016-09-01 05:55:22 

Michaal

Użytkownik

Nie mam przekonania do skupu aut. zawsze bawilem się w jeżdżenie na gielde no i wstawiałem na strony aby sprzedawac, ale teraz nie mam na to tyle czasu. Bo buduje jeszcze w miedzy czasie dom i naprawde ledwo czas jest by wszystkie niezbędne sprawy ogarnąć a gdzie mowic o reszcie. Wiec chce skorzystac z e skupu aut. Ale jaki? Jaki skup aut jest dobry z którego korzystacie we Wrocławiu?
#2016-09-01 07:17:48 

leszek_56

Użytkownik

Cenowo to mu si ci odpowiadac bo ja jestem zdania ze jak sprzedawac to tylko za dobra cene wiec wle pojeździć i posprawdzac niż potem żałować ze czegos nie zrobiłem a jednak sprzedaz samochodu to neisprzedaz chleba i nie ma na takie rzeczy od razu zbyt wielu chetnych mój szwagier od roku probujesprzedaz swoje Audi a 4 i bez skutku bo co z tego ze ladniewyglada ze dobry stan techniczny samochodu no i dorzuca np. opony zimowki skoro Polacy wolą tańsze auta. No i wlasnie dlatego cena nawet w skupie musi być dobra. I dla ciebie i dla nich, bo oni przeciez to auto i tak musza sprzedac dalej. Tylko ci zabierajaklopot z glowy.
#2016-09-01 08:45:52 

MarudnyJoe

Użytkownik

Z Hond we Wrocławiu wiele osob korzysta i ja tez nie narzekam. No, ale skupy aut tez takie marki jak Honda lubią. Toyota tez niczego sobie bo Japończycy lubiabawic się w ceregiele i stawiaja na wysoka jakość chociaż cenowo to wiadomo ze nie jest to super tanie auto i bardzo dobrze zreszta. Musisz szukac wg mnie w necie sa katalogi przeciezjakies strony www cokolwiek. A nie pytac na forum bo jednemu pasuje a drugiemu nie. Bo to tez zalezy co chcesz sprzedac.
#2016-09-01 11:40:18 

Michaal

Użytkownik

Ja chcę sprzedać beemkę x6 na dizlu. Zadbana jest tylko jednak już od 2009 roku ze mną wiec trochę przebiegu ma. Bo to wakacje bo to do rodziny na drugi koniec Polski, bo to coś tam i km lecą i mesle ze tu mogą mi obciac przez to wycene a wolałbym żeby jednak tego za bardzo nei robili. I takie mam po prostu obawy….
#2016-09-01 12:36:36 

Koniuczko

Użytkownik

No chyba ze wolisz poszukacczegos z zamiana czemu by nie sprobowac/ Wedlug mnie wart by było rtym bardziej ze samochod nie jest zbyt stary i nadaje się tez do dorbych negocjacji ; )
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015