Czy kupujecie buty i odzież w Internecie?

#2016-12-12 02:15:07 

KaszaManna

Użytkownik

Witajcie. Chciałabym się zorientować, co sądzicie na temat kupowania odziezy oraz obuwia w Internecie. Czy jest to Waszym zdaniem dobre rozwiązanie czy też uważacie, że lepiej jest pewne produkty obejrzec dokładnie z bliska i przymierzyć? Ja jakoś nie mogę się przekonac do kupowania w sieci ubran, a butów to już w szczególnosci.
#2016-12-12 03:18:48 

BuszującaWLesie

Użytkownik

A ja już sobie nie wyobrażam zycia bez zakupów w internetowych sklepach odziezowych. Uważam, ze jest duzo taniej i wygodniej niż podczas tradycyjnych zakupów. W dobrych e-sklepach oprócz rozmiarów odzieży podane są też wszystkie niezbędne wymiary, takie jak: obwód klatki piersiowej, talii i bioder, długośc nogawki czy długośc rękawa. W przypadku butów sprzedawca natomiast podaje długość wkładek dla poszczególnych rozmiarów. Znając wymiary swojego ciała, a także wymiary innych noszonych przez siebie butów i ubran, ryzyko niedopasowania produktu do siebie jest bardzo małe.
#2016-12-12 05:17:39 

KaszaManna

Użytkownik

Hmmm… A co jeśli jednak się okaże, że produkt nie jest do końca taki jak go sobie wyobrażałaś, bo np. trudno się zakłada albo okazuje się wyglądac gorzej niż na zdjęciach? Wówczas zostawiasz taką rzecz u siebie czy ją odsyłasz z powrotem?
#2016-12-12 05:36:50 

BuszującaWLesie

Użytkownik

Rzadko się zdarza, ze jakiś produkt mi zupełnie nie odpowiada. No ale raz czy dwa zdarzyło mi się odesłac coś tam, gdzie to kupiłam. Wówczas sprzedawca zwrócił mi pieniądze. W dobrych sklepach internetowych klient ma 14 dni na wymianę albo zwrot towaru. Podstawą zwrotu lub wymiany jest zazwyczaj paragon.
#2016-12-12 08:23:48 

KaszaManna

Użytkownik

Aha, a masz jakiś swój ulubiony sklep internetowy z odzieżą albo butami? Taki, który okazywał się zawsze niezawodny?
#2016-12-12 10:38:45 

BuszującaWLesie

Użytkownik

Jednym z moich ulubionych sklepów jest ten, który znajdziesz pod adresem internetowym https://splendear.com/. Oferuje on duzy wybór odzieży damskiej i męskiej cenionych marek, a także solidne buty na każdą porę roku dla niej i dla niego. Obecnie w tym e-sklepie wiele produktów znajduje się w okazyjnych, niskich cenach. Zakupy tam to czysta przyjemność.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015