Sprawdzony w praktyce podnośnik dla niepełnosprawnych – gdzie można go nabyć?

#2017-02-15 01:48:14 

Witek

Użytkownik

Po wypadku mój ojciec nie wrócił do pełnej sprawności i na ten moment dopiero zaczęło się leczenie i rehabilitacja. Rokowania są niezłe ale nieuniknione będzie przystosowanie domu do potrzeb ojca. To się wiąże między innymi z kupnem podnośnika i tu moje pytanie do Was czy znacie jakieś dobre modele rozsądne cenowo z których mógłbym wybierać?
#2017-02-15 04:12:50 

Michaal

Użytkownik

Są tego typu rzeczy na rynku, ale najlepiej wypowiedzą się ci którzy opiekowali się osobami chorymi i mają rozeznanie od podszewki. Ja wiem że są bardzo dobre urządzenia krajowej produkcji i cenowo wypadają korzystnie.
#2017-02-15 06:52:11 

Pistacja

Użytkownik

Dla mojej babci tutaj zamawialiśmy http://www.meva-podnosniki.pl/. Każdy podnośnik dla niepełnosprawnych w tej ofercie naprawdę jest dobrym wyrobem, zresztą lekarze też właśnie tę firmę polecali. Żadnych problemów z usterkami nie było a to też jest ważne. Także moim zdaniem zdecydowanie opłaca się sięgnąć po któryś z produktów.
#2017-02-15 07:09:27 

Koniuczko

Użytkownik

Jak chodzi o tę firmę to podnośnik Meva Mini bardzo dobrze się sprawdza – jestem masażystą i trochę się nasłucham o tym sprzęcie. Opinie są pozytywne więc jak zależy Ci na czymś porządnym a w miarę niedrogim to się nie wahaj.
#2017-02-15 09:34:25 

Karolinka

Użytkownik

Trzeba przy wyborze zwracać uwagę na detale. Jak to jest wykonane, czy jest adekwatna ergonomia... Ojcu też musi być wygodnie i trzeba na takie sprawy zważać.
#2017-02-15 10:47:04 

Mariosso

Użytkownik

Właśnie pozytywne jest to że coraz ciężej dostać dziś sprzęt który nie byłby wygodny dla korzystającego. Nie chodzi jedynie o podnośniki. Krzesełka schodowe też robią wygodne bo dla starszych osób jest to ważne, dla młodszych zresztą też.
#2017-02-15 11:10:12 

BuszującaWLesie

Użytkownik

Są bardzo dobre produkty, jak dziadek stracił władzę w nogach to pierwsza myśl była: nie poradzimy sobie. Ale doradzono nam jaki sprzęt kupić i dało się wszystko zorganizować. Mam nadzieję że leczenie da skutki.
#2017-02-15 11:53:44 

OrzechTwardziel

Użytkownik

Mechanizm takiego podnośnika jest kluczowy – kiedyś notorycznie się zacinały, teraz stosują trochę inne układy i takie ryzyko jest znikome. W razie usterek są dobre gwarancje więc raczej nie ma się czym martwić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015