Gel Orgasm Control – opinie

#2017-03-07 01:37:18 

OrzechTwardziel

Użytkownik

Cześć wszystkim. Ostatnio przeglądałem w Internecie preparaty na potencję. Spośród chusteczek, tabletek i sprayów, najbardziej do gustu przypadł mi żel. Następnie od razu usunąłem historię, ponieważ nie chcę, żebym moja dziewczyna przypadkiem zobaczyła, że mam problem.
#2017-03-07 04:25:40 

KogutBrutal

Użytkownik

Myślę, ze Twoja dziewczyna już widzi problem, jeśli on faktycznie istnieje.
#2017-03-07 05:19:15 

OrzechTwardziel

Użytkownik

Nie nie, spotykamy się od niedawna i właśnie odkładam jak mogę, moment naszego zbliżenia. Boję się, że mnie rzuci jak zobaczy, że mam problem z przedwczesnym wytryskiem.
#2017-03-07 05:51:36 

Pistacja

Użytkownik

Problemy z potencją to głównie problem mężczyzn, czasami przesadzacie. Jednak nigdy nie zaszkodzi Ci użyć ziołowego suplementu o bezpiecznym składzie, tak jak ten, o którym wspominasz. Znam ten problem dość dobrze, bo mój chłopak stosuje ten żel. Było nam wspaniale razem w łóżku, a teraz jest jeszcze lepiej i dłużej.
#2017-03-07 07:03:56 

MarudnyJoe

Użytkownik

Najlepiej to przeczytaj sam opinie w Internecie na temat tego żelu, jest ich dużo i w większości są pozytywne. To o czymś świadczy, wielu mężczyzn zaufało temu produktowi i się nie zawiodło. Wśród moich znajomych też znajdują się takie osoby.
#2017-03-07 08:33:38 

BigBob

Użytkownik

Też jestem nieufny i uważam na to, gdzie kupuję. Gel Orgasm Control możesz kupić na stronie: www.orgasmcontrol.com.pl. Możesz liczyć na to, że gel przyjdzie do Ciebie w dyskretnej przesyłce, a efekty zauważysz już niedługo.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015