Gdzie znajdę dobre elementy hydrauliki pojazdów w dobrej cenie?

#2017-03-10 04:24:01 

Mariosso

Użytkownik

Znacie jakiś dobry sklep? Najchętniej w necie bo co prawda nie mam daleko do Wawy ale jednak wygodniej byłoby mi złożyć zamówienie niż do niej jeździć (o ile w ogóle w stolicy znajdzie się taki sklep z dobrymi cenami)
#2017-03-10 06:54:30 

leszek_56

Użytkownik

Ja zawsze zamawiam części do samochodów na necie i jestem zadowolony, to dla mnie dużo wygodniejsze i zauważyłem że w takich sklepach jest dużo lepiej poinformowany personel podczas gdy w sklepach stacjonarnych zbyt często trafiam na ludzi którzy tam tylko sprzedają i nic konkretnego nie potrafią doradzić. Mogę polecić sklep w którym kupuję, ostatnio szukałem na przykład takich produktów i znalazłem http://www.e-hydraulika.eu/pol_m_Elementy-zlaczne_nyple-482.html. Nie mam potrzeby szukać innego więc mogę go polecić :)
#2017-03-10 07:15:22 

Michaal

Użytkownik

Dobra decyzja, na necie można znaleźć dużo niższe ceny nawet tych produktów które stacjonarnie kosztują naprawdę dużo. I polecam ten sam sklep co kolega tylko że ja kupowałem tam chłodnice oleju, wklejam link jakby komuś były potrzebne http://www.e-hydraulika.eu/pol_m_Chlodnice-oleju-473.html. Nie tylko że zapłaciłem dużo taniej niż myślałem że będę musiał zapłacić ale też kupiłem chłodnicę najlepszej możliwej firmy więc sądzę że to będzie wybór najlepszy dla każdego kto szuka dobrego sprzętu :)
#2017-03-10 09:44:59 

Superowa

Użytkownik

A nie myślicie że kupowanie takich rzeczy na necie jest trochę ryzykowne, zwłaszcza że wcale nie kosztują one parę groszy?
#2017-03-10 12:15:00 

Jasmin

Użytkownik

Nie. Chyba nikt nie kupuje ich w ciemno tylko musi posiadać podstawową wiedzę na temat tego co kupuje bo inaczej wcale by nie wiedział co potrzebuje czy też jest poinstruowany przez kierownika. Poza tym jak coś jest nie tak to zawsze można zwrócić towar do sklepu, zresztą tak jest teraz w przypadku każdego sklepu i to nie tylko internetowego
#2017-03-10 12:36:52 

Mariosso

Użytkownik

To prawda, poza tym na necie można znaleźć większy wybór i produkty różnych dobrych producentów w jednym miejscu czego ja widzę ten sklep który polecacie jest potwierdzeniem. Dziękuję za namiar na niego
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015