Zawieszki ozdobne do domu, gdzie kupię?

#2017-03-14 04:27:17 

Mariosso

Użytkownik

cześć. Szukam takich fajnych zawieszek do domu ;) takie ładne, ozdobne, najlepiej z jakimiś fajnymi cytatami. Chciałbym kupić takich kilka do domu, żeby się milej w nim mieszkało ;) może ktoś z was mi będzie potrafił doradzić gdzie takie kupić? Będę wdzięczny za każdą waszą rekomendacje ;) z góry bardzo dziękuję i serdecznie pozdrawiam!
#2017-03-14 07:17:07 

MarudnyJoe

Użytkownik

No proszę, widzę, że nie tylko ja jestem takich zawieszek ozdobnych do domu ;) ja swoje kupiłem na tej stronie internetowej: http://naklejkomania.eu/53-tabliczki-ozdobne-z-cytatami ;) tam mają akurat takie super zawieszki z pięknymi i wartościowymi cytatami. Na pewno jeszcze nie raz coś kupię od nich, bo sklep jest naprawdę doskonały ;)
#2017-03-14 08:08:32 

BuszującaWLesie

Użytkownik

no ja tez uwielbiam tę stronkę naklejkomania.eu bo mają tam super ofertę, można tak bardzo zmienić wystrój wnętrza, że to aż nieprawdopodobne ;) zawieszki, naklejki, fototapety i wiele wiele więcej, extra sprawa
#2017-03-14 09:56:13 

Michaal

Użytkownik

to już wiem z której strony będę kupował rzeczy jak będziemy urządzać mieszkanie ;) fajnie, że odwiedziłem ten wątek i poznałem tę extra stronkę ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015