Gdzie nauczę się tańczyć breakdance w stolicy?

#2017-03-14 06:06:52 

OrzechTwardziel

Użytkownik

Miałem ostatnio okazję spotkać na ulicy kilku chłopakó, którzy nie robili sobie praktycznie nic z grawitacji. Byli to tak zwani b-boye, którzy tańczyli breakdance. Na tyle mi się to spodobało, żę chciałbym trochę się powyginać, oczywiście nie na takim pziomie jak oni. Szykam szkoły, gdzie człowiek po trzydziestce może się podszkolić w tej kwestii.
#2017-03-14 07:05:35 

CzarnaStokrotka

Użytkownik

Hehe, nawet w tym wieku czasami można odkryć w sobie różne talenty, kto wie może i Tobie się uda zaistnieć w tej branży.
#2017-03-14 08:27:45 

OrzechTwardziel

Użytkownik

Ja tylko chce się trochę poruszać, a bieganie mnie po prostu nie bawi. Wydaje mi się, że taniec to jest to co mnie może rozruszać w odpowiedni sposób.
#2017-03-14 11:09:50 

Michaal

Użytkownik

Witam, jeśli interesuje Cię naprawdę profesjonalne podejście do tematu breakdance w Warszawie, to myślę, że warto tutaj http://www.ckit.pl/breakdance/ zajrzeć. Zajęcia są prowadzone przez bardzo znanego w świecie tańca trenera, który potrafi zmotyowwać i przede wszystkim nauczyć tego, co pierwotnie wydawać by się mogło niemożliwe do zrobiebia.

#2017-03-14 12:33:18 

BuszującaWLesie

Użytkownik

Ja co prawda na profesjonalne zajęcia nie chodzę, ale za to czasami w domu próbuje coś samodzielnie wymyślić. I muszę Wam powiedziec, że tylko w tym tańcu za podkłąd muzyczny może służyć praktycznie każdy rodzaj muzyki. Oczywiście musi mieć odpowidnioe tempo, żeby ruchy mogły być właściwe i dynamiczne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015