Rozsądny cennik fotografa z Łodzi – czy da się znaleźć takiego?

#2017-04-13 04:46:31 

BuszującaWLesie

Użytkownik

Słuchajcie, mam pytanie jak w temacie. Szykujemy się pomalutku do naszego ślubu i przyszedł czas na jakiegoś fotografa. Ślub nie będzie jakiś tam nie wiadomo jak huczny, ale fajnie żeby ktoś jednak uwiecznił te momenty dla nas i dla potomnych. Niestety jednak trochę się przeraziłam poziomem cen takich usług. Samo fotografowanie ślubu i wesela to jakieś chore pieniądze, a sesja plenerowa to często drugie tyle…mamy naprawdę mało pieniędzy na ślub i nie wiem co zrobić, z czego zrezygnować :/ Może znacie kogoś tańszego?
#2017-04-13 05:56:43 

Koniuczko

Użytkownik

Dlaczego uważasz, że usługi fotografa są drogie? Może faktycznie trafiałaś na jakieś popularne firmy, gdzie bardziej płacisz za markę, a nie za jakość…na pewno nie rezygnuj z tego bo zdjęcia są miłą pamiątką na całe życie. Ja 30 lat po ślubie naprawdę wiem co mówię ;)
#2017-04-13 07:28:23 

BuszującaWLesie

Użytkownik

Domyślam się i dlatego zależy mi na kimś kto zrobi zdjęcia profesjonalnie, ale z drugiej strony nie będę płaciła jakichś chorych pieniędzy.
#2017-04-13 08:26:28 

CzarnaStokrotka

Użytkownik

Porządny fotograf wcale nie musi być drogi. Ja na swoim ślubie, niedawno temu w zasadzie, miałam podobny dylemat. Jak coś polecam zajrzeć sobie na stronkę http://www.maciaszczyk.info/cennik/. Tam właśnie masz bardzo dokładnie wyszczególniony cennik fotografa z Łodzi, który według mnie będzie wyborem idealnym. Fachowa ręka do robienia zdjęć, gość jest bardzo elastyczny, może dojechać nawet na drugi koniec Polski jakbyś potrzebowała. A pamiątki zrobione przez niego są przepiękne.
#2017-04-13 09:35:20 

BuszującaWLesie

Użytkownik

A jak wygląda sprawa sesji plenerowych? Może zrobić i czy są drogie?
#2017-04-13 10:00:59 

CzarnaStokrotka

Użytkownik

Wszystko masz bardzo dokładnie opisane na stronie moja droga, wystarczy tylko zajrzeć ;)
#2017-04-13 11:39:25 

BuszującaWLesie

Użytkownik

OK, racja. Dzięki za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015