Sprawdzony dostawca sejfów i zabezpieczeń?

#2017-04-19 09:02:05 

Witek

Użytkownik

Witajcie. Mam takie pytanie, mam klienta zza zachodniej granicy który szuka sejfów. Chce mu zaproponować coś dostępnego u nas bo przeliczając kursy walut t jestem w stanie na tym nieźle zarobić. Znacie coś sprawdzonego?
#2017-04-19 10:09:09 

Mariosso

Użytkownik

Jakiś czas temu montowałem u brata sejf zamówiony na x47.pl/Sejfy/Sejfy-scienne-podlogowe. W sumie nie znam się na tych produktach ale gościu z którym rozmawiałem mówił że oni nawet nie sprzedają tanich rozwiązać bo było by za dużo niezadowolonych klientów.
#2017-04-19 10:55:32 

KaszaManna

Użytkownik

My mamy zamontowane u siebie coś takiego jak na x47.pl/Sejfy/Sejfy-wrzutowe-depozytowe. Bardzo wytrzymał sejf i niesamowicie usprawniło to pracę w naszej firmie. Teraz zamiast rozliczać każdego pracownika po zmianie to rozlicza się ich osobno na postawie dokumentów zostawionych w sejfie ;)
#2017-04-19 13:06:55 

Witek

Użytkownik

No i mniej więcej coś takiego by mnie interesowało. Będę musiał się z nimi skontaktować i dowiedzieć jeszcze trochę na ten temat. W sumie i oni i ja na tym zarobimy więc to obustronna korzyść :D Dzięki za namiary i trzymajcie się ciepło ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015