Polecana sprawdzona wypożyczalnia samochodów dosatwczych

#2017-04-26 00:28:20 

Koniuczko

Użytkownik

Czy ktoś mógłby polecić sprawdzoną i niedrogą wypożyczalnię samochodów dostawczych w dobrym stanie? Wykorzystać go musze do przeprowadzki do innego miasta także fajnie by było gdyby był wygodny i miał klimatyzację. O ładowność się nie martwię bo z tego co widze rzeczy na spokojnie sie zmieszczą nawet w małego busa.
#2017-04-26 02:05:20 

Sylwia_S

Użytkownik

Chyba taniej bedzie wynająć firmę przeprowadzkową. Poszukaj trochę w necie znajdziesz mnóstwo ogłoszeń niedrogich przedsiebiorstw a nawet prywatnych ludzi którzy za małe pieniadze przewiozą Cię gdzie tylko bedziesz chcial.
#2017-04-26 03:52:09 

Koniuczko

Użytkownik

Sprawdzałem już ale wcale taniej nie wychodzi, stąd pomysł wypożyczenia samochodu.
#2017-04-26 06:52:05 

leszek_56

Użytkownik

Też sprawdzałem firmy przeprowadzkowe i muszę ci powiedzieć że o wiele taniej wyjdzie wynajem busa bo prawie każda wypożyczalnia samochodów dostawczych liczy sobie mniej wiecej 2 razy mniej. Wiadomo dlaczego – droższy niż samochód jest kierowca i jego praca, także idziesz w bardzo dobrym kierunku jesli nie chcesz wydać fortuny. Ze swojego doświadczenia polecam tę wypożyczalnię - http://torcar24.pl/oferta/wypozyczalnia-samochodow-dostawczych.html. Pod względem cen i jakości samochodów są zdecydowanie najlepsi.
#2017-04-26 07:29:09 

Michaal

Użytkownik

Jest tak jak piszesz, o wiele bardziej opłaca się wynająć samochód i zrobić wszystko po swojemu. Przeprowadzałem się z Gdańska do Warszawy i niestety wynająłem faceta od przeprowadzek. Myślałem że pomoże mi z gratami ale stwierdził że jest tylko kierowcą i do niego należy tylko prowadzenie auta a nie noszenie mebli więc wiecie... Gdybym wynajal wtedy auto np w Torcar to zapłaciłbym pewnie mniej niż połowę.
#2017-04-26 08:03:36 

Koniuczko

Użytkownik

Dzięki za wypowiedzi :)
#2017-04-26 08:38:26 

Michaal

Użytkownik

Nie ma za co, nie daj się nabić w butelke.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015