Czy opłaca się zamawiać taśmy z własnym nadrukiem?

#2017-04-26 02:56:49 

Michaal

Użytkownik

Hej, mam pytanko do osób z dłuższym stażem prowadzenia sklepu internetowego czy opłaca się zamawiać taśmy pakowe z własnym nadrukiem? Chodzi mi o to że i tak trafią na śmietnik i w moim odczuciu chyba nikt i tak nie zauważy co tam było napisane. Jak uważacie?
#2017-04-26 04:35:08 

CzarnaStokrotka

Użytkownik

Ludzie patrzą na takie rzeczy bardziej niż myślisz, a indywidualna taśma pakowa zwiększa prestiż Twojego sklepu i swiadczy ze jesteś poważnym partnerem do kolejnych zamówień. Jak jeszcze nie miałam swojego sklepiku to duże wrażenie robiły na mnie takie gadżety pomimo tego że jak sam zauważyłeś taśma i opakowanie i tak trafia na śmietnik. Uważam że warto zainwestować w takie rzeczy tym bardziej że jest to w zasadzie żaden koszt - ebordi.pl/towar/lista/58/tasmy-pakowe-z-nadrukiem – tu zamówisz jeszcze taniej niż u konkurencji.
#2017-04-26 07:34:04 

OrzechTwardziel

Użytkownik

Przepraszam za wejście w słowo ale potrzebuję klejów w sztywcie do zaklejania kopert i opakowań. Jakby można było dostać w tym samym sklepie folię bombelkową, albo tasmy izolacyjne to w ogóle byłoby super. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-04-26 07:47:48 

CzarnaStokrotka

Użytkownik

Wszystko co jest potrzebne do zabezpieczania wysyłek dostaniesz w sklepie o którym pisałam. Jakby były problemy ze znalezieniem kleju to zajrzyj na http://ebordi.pl/towar/lista/26/kleje. Folię bombelkową też tam kupisz podobnie jak wszelkie rodzaje taśm. Ja czasem używam jeszcze tasiemki naprawczej jak trzeba coś porządnie zabepzieczyć. Jest bardzo wytrzymała a po odklejeniu nie zostają ślady na powierzchni dlatego warto sobie ją sprawić. Pozdrawiam :)
#2017-04-26 08:17:46 

OrzechTwardziel

Użytkownik

Dziękuję za odpowiedź, w sumie taśma naprawcza też by mi się przydała, ale powiedz mi jak to jest ze szklanymi rzeczami? Czy w ogóle podklejenie taśmą naprawczą rogów, czy nawet przez całą długość coś da?
#2017-04-26 09:45:52 

CzarnaStokrotka

Użytkownik

Oczywiście, właśnie tak jak mówisz trzeba zakleić rogi i na krzyż cała powierzchnie. Wiadomo że szklany przedmiot nie bedzie wtedy pancerny ale są niemal 100% szanse że przy nromalnym traktowaniu paczki nic złego sie z nią nie stanie, pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015