Dwupłaszczowy zbiornik paliwowy w przystępnej cenie? Gdzie znajdę?

#2017-05-15 02:36:02 

Witek

Użytkownik

Hej witam. Mam pytanie jak w temacie. Szukam zbiornika na paliwo w przystępnej cenie. Jeżeli ma ktoś w tym doświadczenie i mógłby mi doradzić jakiegoś sprawdzonego dostawcę to będę bardzo wdzięczny.
#2017-05-15 02:57:50 

Mariosso

Użytkownik

Jakiej wielkości zbiornik cię interesuje? W sumie nie ma problemu żeby kupić taki zbiornik ale wszystko zależy do czego on będzie używany i w jakich warunkach. Mając takie informacje kupisz od razu konkretny zbiornik który będzie ci służył przez lata.
#2017-05-15 03:18:22 

KaszaManna

Użytkownik

Ja osobiście polecam zobaczyć na stronę zbiornikizagrosze.pl Na tej stronie mój tato kupował zbiornik do siebie do gospodarstwa. Co prawda nie znam się na tym ale ten zbiornik ma już tam z dobre dwa albo trzy lata i nigdy nie słyszałam żeby powiedział coś złego o nim.
#2017-05-15 05:45:47 

Witek

Użytkownik

Sam zbiornik potrzebny mi jest do firmy. Mam kilka maszyn które potrzebują dostępu do paliwa a niestety bardzo niewygodne jest za każdym razem tankowanie do kanistra. Mając taki zbiornik na terenie firmy tankował bym go raz na jakiś czas i miał bym na dobry miesiąc lub dwa spokój.
#2017-05-15 06:17:49 

Koniuczko

Użytkownik

Jeżeli interesuje cię zbiornik dwupłaszczowy na paliwo w dobrej cenie to polecam wejść na http://zbiornikizagrosze.pl/zbiorniki-na-paliwo-dwuplaszczowe/. Firma dostarcza zbiorniki renomowanego producenta wraz ze wszystkimi odpowiednimi pozwoleniami ;) Sam tam zamawiałem i nie mogę złego słowa powiedzieć. Dodatkowo na stronie masz cała masę akcesoriów do zbiorników więc mozesz praktycznie zrobić z niego zwykły dystrybutor.
#2017-05-15 08:08:06 

Witek

Użytkownik

Spokojnie, gadżety mnie nie interesują tylko zwykły prosty system ;) Na stronie faktycznie jest sporo rzeczy więc myślę że coś stamtąd wybiorę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015