Wykrywanie zdrady męża… pomóżcie!

#2017-06-01 05:03:31 

KaszaManna

Użytkownik

mój maz mnie chyba zdradza. Nie, nie przyznalsie, a ja go nie nakryłam w lozku z żadna kobieta. Ale ja to jakos czuje, ze cos się zmienilo i cos nie gra. Jak wykryczdrade? pomocy!
#2017-06-01 07:45:16 

BuszującaWLesie

Użytkownik

wiesz co, ja wierze ze takie cos sie czuje nawet jeśli go nie zlapalac na zdradzie
#2017-06-01 08:12:40 

CzarnaStokrotka

Użytkownik

Ja z jednej strony też wierze, a z drugiej – niestety, kobiety często panikują. Jeśli chodzi wykrywanie zdrady najbezpieczniej jest więc poczytać o takich najczęstszych objawach, zajrzyj na przykład tutaj http://detektywrudnicki.pl/pl/jak-rozpoznac-zdrade/ . To są osoby które siedzą w tym profesjonalnie (bo dostarczają raporty i dowody zdrad), więc myślę, że wiedzą o czym piszą i na ich wskazówkach można się faktycznie opierać.
#2017-06-01 08:50:40 

KaszaManna

Użytkownik

o matko zaczynam być przerazona bo to co ja brałam za humory i dziwne zachowanie meza oni tam wypisali jako objawy zdrady! Czy to znaczy ze on mnie naprawde zdradza???
#2017-06-01 09:42:03 

CzarnaStokrotka

Użytkownik

Wiesz co, żadna z nas Ci nie powie czy on Cię zdradza czy nie. Ale jeśli na tej liście znalazłaś przynajmniej kilka rzeczy które się ostatnio u niego zmieniły to może tak być (co nie znaczy że musi). Żadna z nas nie jest tu detektywem. Możesz zawsze odezwać się do tej firmy, bo oni mają detektywów którzy mogą ci pomóc ustalić czy jesteś zdradzana, czy nie. Także nie ma co panikować i zgadywać tylko działać :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015