Szkolenia okresowe BHP w Poznaniu – gdzie warto?

#2017-06-07 02:06:49 

CzarnaStokrotka

Użytkownik

hej wszystkim, rozglądam się za jakąś nową firmą, która robi okresowe szkolenia z bhp w Poznaniu. Stara niestety mnie zawiodła i nie wchodząc w szczegóły nie zamierzam już więcej z nią współpracować… szukam profesjonalistów, którzy potrafią też analizować zagrożenia w rozmaitych miejscach pracy. Macie może jakieś propozycje?
#2017-06-07 03:47:59 

Michaal

Użytkownik

A mnie ciekawi co się stało ze starą firmą, czemu się zawiodłaś…?;) z perspektywy pracownika nawet nie pamiętam jaka firma nas szkoli, ale na atmosferę i ogólny przebieg szkoleń nie narzekam…
#2017-06-07 04:51:25 

kaczka

Użytkownik

U nas zawsze szkolenia okresowe BHP w Poznaniu robi ta firma, masz więcej informacji na stronie internetowej: http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/. Polecam, bo rzeczywiście profesjonalnie podchodzą do swojej pracy i znają się dobrze na analizach zagrożeń. Nawet w takich mniej popularnych branżach.;)
#2017-06-07 06:11:48 

CzarnaStokrotka

Użytkownik

Okazało się po prostu, że szkolenia nie były zbyt profesjonalne ani tym bardziej przystosowane do okoliczności. Pan, który zajmował się pierwszą grupą, podawał błędne informacje i skonsultował to ze mną jeden z pracowników. Głębiej przyjrzałam się sprawie i no tak, prowadzący przyznał, że nie dopatrzył się przepisów… co moim zdaniem go dyskwalifikuje.
#2017-06-07 07:56:00 

kaczka

Użytkownik

no nie, przecież oni są od tego, żeby się dopatrywać przepisów. Musiałaś mieć strasznego pecha, że na kogoś takiego trafiłaś. To znaczy mam nadzieję, że pecha, bo jeśli tak częściej wyglądają kursy okresowe to strach myśleć jakie są realia pracy w wielu firmach… naprawdę cieszę się, że my nie mieliśmy takiego problemu.
#2017-06-07 10:03:26 

BigBob

Użytkownik

Ja też mogę polecić BHP-KOMPLEX. Mają całkiem fajną ofertę, bo zajmują się wieloma sprawami związanymi z bhp i są zawsze na bieżąco w temacie. Nie ma mowy, by ktoś czegoś nie dopatrzył. Zresztą co to w ogóle za tłumaczenie.
#2017-06-07 11:39:45 

kaczka

Użytkownik

dokładnie, jakiś koszmar po prostu, nie prowadzący.
#2017-06-07 12:06:08 

CzarnaStokrotka

Użytkownik

Dzięki za polecenie, sprawdzę sobie tę nową firmę.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015