Brat szuka pracy w Holandii jako magazynier – jak mu pomóc?

#2017-06-13 22:16:30 

CzarnaStokrotka

Użytkownik

Bratu potrzebne są pieniądze, w Polsce pracował na magazynie więc pomyślał że pojedzie sobie do innego kraju. Myśli o Holandii z uwagi na dobre wynagrodzenie godzinowe, czytał w internecie sporo i chce tam jechać. Chcę mu jakoś pomóc znaleźć angaż – macie jakieś rady co i jak zrobić?
#2017-06-13 22:41:48 

KogutBrutal

Użytkownik

Nie ma sensu szukanie pracy bezpośrednio w firmach – strata czasu. Rozwiązanie najlepsze w jego sytuacji to agencja zatrudnienia pośrednicząca w szukaniu pracy za granicą. Sporo takich agencji jest.
#2017-06-13 23:08:38 

MarudnyJoe

Użytkownik

No sporo tylko trzeba jeszcze trafić na wiarygodną a to nie jest takie oczywiste. Jeśli mogę coś doradzić to postawcie na agencję stricte skupioną na pracy w Holandii – tam jest najwięcej fajnych ofert z reguły.
#2017-06-13 23:38:08 

BigBob

Użytkownik

Pracowałem sezonowo w Irlandii i potem właśnie w Holandii. W tym drugim przypadku bazowałem na ofertach stąd http://marvelpc.pl/. Bez zarzutu agencja, konkretnie i szybko wszystko z nimi załatwiłem, formalności bez problemów. Wśród możliwości jakie daje praca w Holandii magazynier z takich fizycznych zajęć to chyba najlepsza kasa. Miałem kumpla który na magazynach zarabiał dobrze a jakby brat miał papiery na wózek widłowy to już w ogóle bajka. Tylko żeby firma była uczciwa ale zwykle jest spoko.
#2017-06-14 01:28:08 

kaczka

Użytkownik

Ja bym się właśnie najbardziej obawiała tego że będą jakieś problemy na miejscu z pracodawcą. Bo pozostałe kwestie to chyba łatwo ogarnąć zwłaszcza jak się zna angielski dobrze.
#2017-06-14 03:56:21 

Sylwia_S

Użytkownik

W Holandii po angielsku dogadasz się w zasadzie z każdym. Ja nigdy nie miałam z tym problemów ale sam holenderski jest dla mnie językiem nie do opanowania...
#2017-06-14 04:42:13 

Koniuczko

Użytkownik

Pochwalić trzeba brata za pracowitość i pomysł. Niektórzy się śmieją że praca na magazynie to jest niska półka – prawda jest taka że w Holandii takich pracowników się bardzo docenia. To my mamy często mylne wyobrażenia.
#2017-06-14 05:55:09 

KaszaManna

Użytkownik

Rok temu byłam na tulipanach i potem trochę na truskawkach. Właśnie z tego biura wzięłam oferty. Jak dla mnie super praca i pieniądze lepsze niż miałam wcześniej w Szkocji. Ze swojej strony polecam.
#2017-06-14 08:38:52 

leszek_56

Użytkownik

Jest sporo polskich magazynierów w Holandii. Jak nie ma jeszcze brat uprawnień na wózek to warto zrobić – od razu jest lepsza kasa.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015