Gdzie dostanę odboje gumowe na zamówienie?

#2017-06-23 07:02:18 

Witek

Użytkownik

potrzebne są mi wielkogabarytowe odboje gumowe, przeszukałem wstępnie rynek, ale okazuje się, że chyba chcę niestandardowego wymiaru i trzeba będzie załatwić to jakoś na zamówienie… znacie może firmę, która zajmuje się takimi zamówieniami? Powiedzcie proszę gdzie opłaca się robić takie rzeczy…
#2017-06-23 08:04:03 

Mariosso

Użytkownik

powiem ci gdzie ja zamawiałem odboje gumowe, bo też mi zależało na dopasowaniu i nie mogłem zdecydować się na nic dostępnego ogólnie na rynku… wejdź sobie na stronę pod linkiem http://www.guma-pomorska.pl/odboje-gumowe i przejrzyj ich ofertę. Zresztą może jednak okaże się, że mają Twój wymiar? Bo wybór jest większy, niż u konkurencji, to przecież producent…
#2017-06-23 09:48:03 

Koniuczko

Użytkownik

właśnie, lepiej sobie najpierw sprawdź czy rzeczywiście masz taki nietypowy gabaryt. Kiedyś szukałem odbojów i w jednym sklepie powiedziano mi, że takich to się nie robi i tylko specjalnie na zamówienie – nastawiłem się na komplikacje, spytałem producenta i okazało się, że mają to w standardowej ofercie… także jak widać kwestia perspektywy.;)
#2017-06-23 11:23:07 

Witek

Użytkownik

dzięki za odpowiedzi. Faktycznie muszę jeszcze raz sprawdzić, zaraz zerknę do tego katalogu, który podesłał kolega wyżej. Ale dobrze wiedzieć, że mają też opcję na zamówienie, tak w razie czego na pewno będzie przydatna…
#2017-06-23 11:44:14 

Mariosso

Użytkownik

no takie rzeczy zawsze warto wiedzieć pracując w tym biznesie, bo jednak bez amortyzatorów i odbojów maszyny nie będą działać jak trzeba… ja jestem gotowy chyba na każdą możliwą awarię i wiem do kogo uderzać w chwili kryzysu.;)
#2017-06-23 12:41:59 

Koniuczko

Użytkownik

wszystkiego nie da się przewidzieć, ale warto próbować.;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015