Jakie lampy ścienne dla dzieci wybrać do pokoju dziewczynek?

#2017-08-03 06:36:04 

kaczka

Użytkownik

Mam problem z wyborem lamp ściennych do pokoju dziewczynek. Myślałam że pojedziemy do jakiegoś sklepu budowlanego i coś się znajdzie i kupi ale u koleżanki podpatrzyły kinkiety ze słoneczkami i czarodziejowym motywem. Takich lamp nigdzie nie dostanę wiec co wybrać żeby były zadowolone?
#2017-08-03 08:05:11 

KogutBrutal

Użytkownik

Jeśli o mnie chodzi to lampy ścienne dla dzieci zamawiane były tu: http://www.bcluxinter.com/kinkiety-a.html. Niedrogi sklep z szerokim wyborem ale co najwazniejsze znajdziesz tam na pewno tematyczne oświetlenie w stylu słoneczek, księżyców itd. Fajny sklep tak w ogóle bo kiedyś właściwie niemożliwym było dostanie czegoś takiego od ręki. Tym bardziej w takiej jakości. Pozdrawiam serdecznie.
#2017-08-03 10:17:50 

kaczka

Użytkownik

Super, o to właśnie mi chodziło. Troche sie martwiłam że to mało praktyczne dodatki ale jak sobie przemyślałam że przecież żadna lampa wiecznie na ścianie wisieć nie będzie bo prędzej czy później się znudzi albo przyjdzie remont. Długo się czeka na wysyłkę?
#2017-08-03 12:53:02 

KogutBrutal

Użytkownik

Czekałem chyba 3 dni. Ze sklepów internetowych zawsze szybko wszystko przychodzi. Co wybrałaś? :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015