Z jakich afrodyzjaków dla faceta korzystacie?

#2017-09-15 06:52:56 

Karolinka

Użytkownik

Nie umiem ostatnio jakos mojego faceta za bardzo podniecić. Co robic? Bo chyba wpadne w rozpacz… Może afrodyzjaki?
#2017-09-15 08:56:22 

kaczka

Użytkownik

Z afrodyzjaków dla faceta ja kiedyś korzystałam.Testos Drops po tym było…naprawdę bosko. : ) Tylko że tu trzeba uważać żeby nie wlac za wiele… żbo a afrodyzjaki dla mężczyzn są bardzo silne. A w takich afrodyzjach często jest l arginina czyli meski hormon…i dlatego to jest skuteczne. A po takich afrodyzjach to penis staje się bardziej czuly na dotyk itd… Bo podniecenie faceta czasem bywa trudne ale musi prowadzic do celu :P
#2017-09-15 09:07:37 

BuszującaWLesie

Użytkownik

Ja korzystam z żeli do seksu analnego i jednak przyznaje ze poprawiają komfort szczególnie w tych pierwszych momentach. Bo bez dobrych lubrykantów lub żeli analnych to bywa naprawdę ciężko jak ktoś wcześniej sam nie bawil się ze swoim anusem. Ja używam takiego w dużej butelce be lover forte no i na naprawdę długo starcza mi. Wydajny jest.
#2017-09-15 10:14:43 

KaszaManna

Użytkownik

Ważne jest aby żele nie podrażniały nam skóry bo jeśli do tego dojda otarcia to naprawdę będzie duzy problem.
#2017-09-15 11:17:01 

Superowa

Użytkownik

Pogadaj z facetem otwarcie o co chodzi może ci powie a zawsze możecie kupicjakies gadżety erotyczne przecież żeby było ciekawiej :P
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015