Szukam dj na wesele w Ostrowie Wlkp.

#2017-12-07 23:04:49 

Pistacja

Użytkownik

Dzień doberek wszystkim, a więc dzisiaj po raz pierwszy postanowiłam zadać pytanie na tym forum, ponieważ już za cztery miesiące biorę ślub z mężczyzną mojego życia, jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa, ale niestety martwi mnie a w zasadzie nas, to, że wciąż nie mamy dj, który mógłby zagrać na naszym ślubie. Kontaktowaliśmy się już z kilkoma z polecenia jakiś naszych znajomych, ale niestety żaden nie mógł już nas wziąć bo mają zajęte terminy na pół roku przed i teraz zaczęłam coraz bardziej panikować, że nikogo nie znajdziemy. Mamy już wszystko oprócz tego ustalone więc gdybyśmy tego dj nie znaleźli, to naprawdę nie będzie zbytnio ciekawe. Jest, tu ktoś kto mógłby mi jakiegosdjpodpowiedziec???
#2017-12-08 01:42:35 

CzarnaStokrotka

Użytkownik

Spokojnie nie denerwuj się, jestem pewna, że kogoś znajdziesz i nie będzie tak źle. Jestem z Warszawy więc nie mogę Ci niestety pomóc, ale jestem pewna, że znajdzie się ktoś kto będzie z Wielkopolski.
#2017-12-08 02:07:23 

BuszującaWLesie

Użytkownik

Cześć dziewczyny, jestem z Poznania, ale mogę Ci polecić dojeżdżającego do Ostrowa Wlkpdj na wesele, już nie raz był wodzirejem na weselach właśnie w tym mieście. Co Ci jeszcze mogę o, nim powiedzieć, to to, że naprawdę umie zachęcać ludzi do wznoszenia toastów, tańczenia i wielu innych zabaw weselnych w, których zebrani na weselu goście mogą uczestniczyć. Tutaj masz jego stronę internetową: http://www.tomaszkoczorowski.pl/dj-na-wesele.html ma on wieloletnie doświadczenie i mnóstwo dyplomów więc myśle, że jest wart polecenia.
#2017-12-08 04:24:22 

Pistacja

Użytkownik

A wiesz może kochana czy on miałby wolne terminy, bo my już niestety mamy konkretną datę, której nie jestem w stanie zmienić bo tego samego dnia mamy kościół kościół, restaurację, torta, ja mam fryzjera, kosmetyczke i tak dalej więc, to musiałby być ten konkretny dzień.
#2017-12-08 06:57:28 

KaszaManna

Użytkownik

Pan Tomek był dj na moim weselu w Poznaniu i muszę wam powiedzieć, że zabawa naprawdę była przednia.
#2017-12-08 08:33:05 

BuszującaWLesie

Użytkownik

Ja, to rozumiem no, ale spróbuj zadzwonić i się wywiedzieć czsamijakies wesela wypadają, może akurat się uda.
#2017-12-08 09:08:11 

Pistacja

Użytkownik

Właśnie skończyłam rozmawiać, pan Tomek jest przemiły i bardzo mi pomógł bo jakims cudem coś tam przełożył i zagra na naszym weselu :)
#2017-12-08 09:33:43 

BuszującaWLesie

Użytkownik

Jej, a nie mówiłam!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015