Czy rozmiarówka Adidas jest dostępna w necie?

#2019-02-08 00:37:26 

OrzechTwardziel

Użytkownik

Witajcie, niby zakupy online to dziś standard, ja jednak zawsze mam pewne opory zwłaszcza, jak mam kupowac cos z odzieży, no ale jednak chyba się skusze i zamowie sobie buty sportowe bo w sklepie online znalazłem fajna promocje potrzebuje tylko rozmiarówki adidas.
#2019-02-08 02:38:34 

Superowa

Użytkownik

Wiesz nie wiem czy ci w ten sposob pomoge, ale wiem skad można pobrać tabele rozmiarów reebok wystarczy kliknąć w link https://ctxsport.com/rozmiarowka-reebok/ nie bój się jeśli w pierwszej chwili wyda ci się ona skomplikowana i troche nie czytelna, na stronie jest wszystko wyjasnione, zapoznaj sie ze sposobem pomiaru stopy i pamietaj, żeby pomiaru dokonać najlepiej wieczorem, kiedy będziemy zrelaksowani.
#2019-02-08 04:26:47 

KogutBrutal

Użytkownik

Ja bym jednak radzil, aby skoro chcesz kupic buty marki adidas to jest ci potrzebna rozmiarówka Adidas, a nie butów zadnej innej marki, gdyż poszczegolne rozmiarówki różnią sie od siebie nieznacznie ale jednak, więc jeśli chcesz mieć absolutna pewnosc, ze kupisz wygodne obuwie, nie sugeruj sie innymi rozmiarówkami, każdy sklep online powinien opublikować rozmiarówki poszczególnych marek obuwia jakie sprzedaje. Ale przyznaje racje, ze pomiaru trza dokonywac wieczorem.
#2019-02-08 04:56:35 

MarudnyJoe

Użytkownik

czemu to takie wazne? przecież rozmiar stopy nie zmienia się nam zaleznie od pory dnia, co nie?
#2019-02-08 06:32:37 

KaszaManna

Użytkownik

bo stopy wciagu dnia nam puchną, np. od długiego stania czy chodzenia, więc lepiej nie ryzykowac, że kupimy buty, ktore rano będą ok. a wieczorem już niekoniecznie.
#2019-02-08 08:09:55 

leszek_56

Użytkownik

Ciekawych rzeczy można się tu dowiedziec, nigdy nie kupowałem butów przez internet, ale skoro tak latwo można dobrac własciwy rozmiar to może spróbuje ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015