Ile kosztują usługi w autoryzowanych serwisach aut konkretnej marki?

#2019-09-09 16:06:32 

Michaal

Użytkownik

Hej! Od niedawna jestem kierowcą i posiadaczem Renault, które jest jeszcze na gwarancji. Chciałbym się dowiedzieć czy chcąc wykonać przegląd lub naprawę musze pojechać do serwisu aso i ile tam mniej więcej kosztują usługi?
#2019-09-09 17:35:35 

MarudnyJoe

Użytkownik

Skoro twoje auto jest na gwarancji, to naprawy w autoryzowanych serwisach będziesz miał za darmo, a o tym ile kosztuje przegląd dowiesz się ze sprawdzonego portalu https://serwisyaso.pl/. Są tam opisane najlepsze serwisy ASO Renault, Toyoty i Mercedesa.
#2019-09-09 20:24:45 

Pistacja

Użytkownik

Ja korzystałam z usług aso Renault, gdy moje autko było na gwarancji i byłam bardzo zadowolona z jakości obsługi. Nadal jeżdzę do aso, gdy podejrzewam jakąś usterkę lub musze zrobić przegląd, bo choć ceny są tam nieco wyższe niz w prywatnych warsztatach, to mam pewność, że wszytsko będzie zrobione jak należy. Oczywiście możesz jeździć gdzie indziej, ale mechanicy z innych serwisów zwykle nie są tak dobrze wyszkoleni jak ci z autoryzowanych.
#2019-09-09 20:52:00 

CzarnaStokrotka

Użytkownik

Ja mam zaufany warsztat prowadzony przez znajomego i zazwyczaj tam robię wszelkie naprawy. Ale zdarzyło się, że raz nie mogli poradzić sobie tam z jakąś awarią elektroniki samochodowej i musiałam pojechać do najbliższego serwisu aso Toyoty. Tam mieli odpowiednie oprogramowanie i sprzęt do jego obsługi i bez trudu rozwiązali ten problem. Cena tej usługi w tym serwisie aso Toyoty nie była wygórowana, więc w razie potrzeby warto odwiedzić tego typu miejsce.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015