Szkoła do nauki jazdy, polecicie?

#2013-11-14 10:55:50 

Karolinka

Użytkownik

Witam pięknie wszystkich ambitnych i młodych oraz szalonych i bogato zmotoryzowanych :) Interesuje mnie mianowicie coś takiego jak szkoła bezpiecznej jazdy, kto z Was poleci mi coś konkretnego? Bardzo bym chciała sie również dowiedzieć czegoś odnośnie imprez mających charakter rajdowy.

#2013-11-14 11:17:59 

Koniuczko

Użytkownik

Organizacja imprez służowych to nie problem. Ja zajmuję się tym od bardzo dawna. Wiadomo początkowo nie wiedziałem co i jak, ale z czasem kłębek po kłębku i nauczyłem się. Pamiętam, że moją pierwszą imprezą firmową było zorganizowanie rajdu. Więc postawiłem na wypożyczalnię rajdowych segway. Mój kolega mówił, że są one super rozrywką, jak też pozwalają na zawrotną prędkość, dobrą rywalizację, adrenalinę. I miał rację spędziliśmy cudowny czas, który dał nam ekstra rozrywkę. : )
#2013-11-14 11:35:28 

Michaal

Użytkownik

Pamiętam, że pewnego razu przyjaciółka wzięła mnie do wypożyczalni, w której jest w ofercie segway, to urządzenie ogromnie mi się spodobało, wiem, że istnieje sposobność wypożyczenia go na różnych imprezach dla spółek.
#2013-11-14 13:52:23 

Jasmin

Użytkownik

Spółka, w której pracuję organizowała eventy integracyjne wraz z przedsiębiorstwem FSWO. Prezesi mojej firmy brali jeszcze pod uwagę cenioną firmę Avangarde Group. Dzięki FSWO zabawa była świetnie zaplanowana, jej najważniejszą atrakcją był symulator do bezpiecznej jazdy. Muszę powiedzieć, iż zabawa była solidnie zaplanowana. Najpierw byłem sceptycznie do niej nastawiony, jednakże, jak w niej brałem udział było świetnie!
#2013-11-14 14:10:40 

kaczka

Użytkownik

Każda firma potrzebuje jakiejś zabawy, aby odreagować tempo pracy. Wyścigi, symulatory, akademia bezpiecznej jazdy. Dlaczego by nie? Ja jednak mam już dosyć takich tematów. Już byłem w takich szkołach. Dla mnie to nic nowego!
#2013-11-14 14:29:16 

Mariosso

Użytkownik

Jak chciałoby się przygotować rajd o charakterze samochodowym, należy zapewnić sobie usługi firmy która się w tym specjalizuje. Znam się na rajdach tego rodzaju bowiem miałem już okazję korzystać z usług takich usługodawców. Ja naprawde lubie jeździć autem i doskonale wiem że pozostali faceci mają idetyczne podejście do mojego. Jeżeli orientujecie się co to jest rajdowa szkoła jazdy z symulatorami, z pewnością nikt a Was nie bedzie się źle wypowiadał o symulatorach. Do dnia dzisiejszego spotykałem się wyłącznie z samymi pochwałami odnośnie symulatorów.Uwielbiam świat wyobraźni i kompletnie wszystko co sie z nim wiąże. Przeczytałem ogromną ilość książek fantasy, a zasiadanie w symulatorze to coś podobnego jak czytanie Sapkowskiego.Człowiek który rozwija wyobraźnię żyje pełniej i bardziej interesująco. Karmienie właśnej wyobraźni różnymi nowymi wyobrażeniami jest jak podróż w kosmos.

#2014-04-30 07:24:03 

Sylwia_S

Użytkownik

Na ten czas można znaleźć dużo ciekawych rozwiązań na zrobienie imprezki rajdowej. Ja dawno temu zrobiłam ją dla moich koleżanek z pracy. Pomyślałam, że ekstra pomysłem będzie szkoła jazdy. Gadają, że laski nie potrafią jeździć. Z tej racji uznałam, że zrobię taką imprezę. Jedyne co byłam zmuszona zrobić to znaleźć taką szkołę. Z tym miałam mały kłopot, ale mój facet pomógł mi to rozwiązać. On pracuje w agencji reklamowej i akurat dostali zlecenie dla spółki, która oferowała taką usługę. Dał mi nazwę, a ja w sieci odnalazłam ich stronę sieciową. Wynajęłam miejsca i 9 ekstra kobiet pojechało na bezpieczną szkołę jazdy. Mnóstwo się dowiedziałyśmy. Wszystkie byłyśmy zadowolone. To był strzał w dziesiątkę!

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015